Húsavík

www.iceland.is

Héðinsfjörður

www.iceland.is

Akureyri

www.iceland.is

Norðurland

www.iceland.is

Reykjavík

www.iceland.is

Skógafoss

www.iceland.is

Svartsengi

www.iceland.is

Wydarzenia

6 października 2016

Spotkanie Ambasadora Islandii z Wiceministrem Spraw Zagranicznych Panem Janem Dziedziczakiem

6 października 2016 r., Sekretarz Stanu Pan Jan Dziedziczak spotkał się z nowym Ambasadorem Islandii w Polsce Panem Martinem Eyjólfsson.

Czytaj więcej →

6 października 2016

Ambasador Islandii z wizytą w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Pan Paweł Brzezicki spotkał się dziś z nowym Ambasadorem Islandii w Polsce Panem Martinem Eyjólfsson.

Czytaj więcej →

11 lipca 2016

Wizyta delegacji z Ministerstwa Gospodarki Morskiej w Islandii

Marek Gróbarczyk - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Krzysztof Kozłowski - Podsekretarz Stanu w tym Ministerstwie, Joanna Ciągadlak-Socha - Naczelnik z Departamentu Rybołówstwa oraz Konsul Honorowy Islandii Bogusław Szemioth w dniach 6 – 8 lipca odbyli trzydniową wizytę w Islandii.

Czytaj więcej →

20 maja 2016

Konferencja Islandia: Geografia. Kultura. Społeczeństwo

W dniach 19-20 maja 2016r. na Uniwersytecie Warszawskim odbyła się ogólnopolska konferencja poświęcona Islandii, która została objęta Honorowym Patronatem przez Konsulat Islandii w Warszawie. 

Czytaj więcej →

28 kwietnia 2016

Seafood Expo Global 2016

W dniach 26-28 kwietnia b.r. w Brukseli odbyły się targi Seafood Expo Global. Są to największe targi rybne oraz owoców morza, skupiające kupujących, dostawców oraz firmy z branży przetwórstwa. 

Czytaj więcej →

7654321

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.