Húsavík

www.iceland.is

Héðinsfjörður

www.iceland.is

Akureyri

www.iceland.is

Norðurland

www.iceland.is

Reykjavík

www.iceland.is

Skógafoss

www.iceland.is

Svartsengi

www.iceland.is

Wydarzenia

11 lipca 2016

Wizyta delegacji z Ministerstwa Gospodarki Morskiej w Islandii

Marek Gróbarczyk - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Krzysztof Kozłowski - Podsekretarz Stanu w tym Ministerstwie, Joanna Ciągadlak-Socha - Naczelnik z Departamentu Rybołówstwa oraz Konsul Honorowy Islandii Bogusław Szemioth w dniach 6 – 8 lipca odbyli trzydniową wizytę w Islandii.

Czytaj więcej →

20 maja 2016

Konferencja Islandia: Geografia. Kultura. Społeczeństwo

W dniach 19-20 maja 2016r. na Uniwersytecie Warszawskim odbyła się ogólnopolska konferencja poświęcona Islandii, która została objęta Honorowym Patronatem przez Konsulat Islandii w Warszawie. 

Czytaj więcej →

28 kwietnia 2016

Seafood Expo Global 2016

W dniach 26-28 kwietnia b.r. w Brukseli odbyły się targi Seafood Expo Global. Są to największe targi rybne oraz owoców morza, skupiające kupujących, dostawców oraz firmy z branży przetwórstwa. 

Czytaj więcej →

14 stycznia 2016

Wizyta Ambasadora Islandii w Polsce

W dniach 14-15 stycznia b.r. w Warszawie odbyła się wizyta pana Gunnara Snorri Gunnarssona, Ambasadora Islandii w Polsce. W jej trakcie pan Ambasador spotkał się m. in. z Ministrem Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, panem Markiem Gróbarczykiem.

Czytaj więcej →

28 czerwca 2015

10. Urodziny Studenckiego Klubu Islandzkiego

W niedzielę 28 czerwca Studencki Klub Islandzki (SKI) obchodził 10. rocznicę swojej działalności. Przyjęcie w którym udziału wziął przedstawiciel Konsulatu odbyło się na warszawskiej Pradze. W programie znalazła się m. in. animacja prezentująca wszystkie oficjalne wydarzenia zorganizowane przez SKI, piosenki islandzkie, relacja z wyprawy na Islandię, a także występ grupy aktorskiej Mimochodem.

Czytaj więcej →

87654321

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.