Húsavík

www.iceland.is

Héðinsfjörður

www.iceland.is

Akureyri

www.iceland.is

Norðurland

www.iceland.is

Reykjavík

www.iceland.is

Skógafoss

www.iceland.is

Svartsengi

www.iceland.is

Wydarzenia

14 stycznia 2016

Wizyta Ambasadora Islandii w Polsce

W dniach 14-15 stycznia b.r. w Warszawie odbyła się wizyta pana Gunnara Snorri Gunnarssona, Ambasadora Islandii w Polsce. W jej trakcie pan Ambasador spotkał się m. in. z Ministrem Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, panem Markiem Gróbarczykiem.

Czytaj więcej →

28 czerwca 2015

10. Urodziny Studenckiego Klubu Islandzkiego

W niedzielę 28 czerwca Studencki Klub Islandzki (SKI) obchodził 10. rocznicę swojej działalności. Przyjęcie w którym udziału wziął przedstawiciel Konsulatu odbyło się na warszawskiej Pradze. W programie znalazła się m. in. animacja prezentująca wszystkie oficjalne wydarzenia zorganizowane przez SKI, piosenki islandzkie, relacja z wyprawy na Islandię, a także występ grupy aktorskiej Mimochodem.

Czytaj więcej →

9 maja 2015

Dzień Europejski w Międzynarodowej Szkole Europejskiej w Warszawie

9 maja 2015 roku Międzynarodowa Szkoła Europejska w Warszawie im. St. Kułakowskiego zorganizowała Dzień Europejski, podczas którego uczniowie szkoły przygotowują prezentacje na temat wybranych państw europejskich. Ich zadaniem jest zaprezentowanie danego Państwa i wykazanie się szeroką wiedzą na jego temat. W tym celu przygotowują prezentacje, plakaty, przygotowują tradycyjne, narodowe potrawy, uczą się narodowych tańców, przebierają się w narodowe stroje.

Czytaj więcej →

27 kwietnia 2015

Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej 2015

Konsulat Islandii objął honorowym patronatem ósmą edycję Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej 2015 (WFFA 2015).

W tym roku WFFA odbędzie się w dniach 15 maja - 15 czerwca, a gościem honorowym Festiwalu będzie Islandia.

Czytaj więcej →

15 kwietnia 2015

Wizyta Ambasadora Islandii w Polsce

Dnia 15 kwietnia 2015 r. Ambasador Islandii w Polsce Pan Gunnar Snorri Gunnarsson złożył wizytę w Gdańsku. Podczas swojego pobytu spotkał się z Honorowym Konsulem Generalnym Panem dr Stanisławem Dąbrową-Laskowskim oraz Honorowym Konsulem Panem Bogusławem Szemiothem, odwiedził także port morski oraz chłodnię znajdującą się w porcie.

Czytaj więcej →

10987654 ... 1

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.