Húsavík

www.iceland.is

Héðinsfjörður

www.iceland.is

Akureyri

www.iceland.is

Norðurland

www.iceland.is

Reykjavík

www.iceland.is

Skógafoss

www.iceland.is

Svartsengi

www.iceland.is

Wydarzenia

15 kwietnia 2015

Wizyta Ambasadora Islandii w Polsce

Dnia 15 kwietnia 2015 r. Ambasador Islandii w Polsce Pan Gunnar Snorri Gunnarsson złożył wizytę w Gdańsku. Podczas swojego pobytu spotkał się z Honorowym Konsulem Generalnym Panem dr Stanisławem Dąbrową-Laskowskim oraz Honorowym Konsulem Panem Bogusławem Szemiothem, odwiedził także port morski oraz chłodnię znajdującą się w porcie.

Czytaj więcej →

16 stycznia 2015

Spotkanie z Polsko-Islandzką Grupą Parlamentarną

Dnia 16 stycznia b.r. odbyło się spotkanie Konsula z członkami Polsko-Islandzkiej Grupy Parlamentarnej.

Czytaj więcej →

4 czerwca 2014

Wizyta islandzkiego Ministra Spraw Zagranicznych i Handlu Zagranicznego

4 czerwca 2014 r. Konsul Honorowy Pan Bogusław Szemioth miał przyjemność gościć islandzkiego Ministra Spraw Zagranicznych i Handlu Zagranicznego Pana Gunnara Bragi Sveinssona, podczas jego oficjalnej wizyty w Polsce.

Czytaj więcej →

14 maja 2014

Otwarcie Konsulatu Honorowego Republiki Islandii w Warszawie

Dnia 14 maja 2014 roku, w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie Konsulatu Honorowego Republiki Islandii w Warszawie.

Czytaj więcej →

13 maja 2014

Spotkanie z przedstawicielką Ambasady Republiki Islandii w Berlinie

W dniu 13 maja 2014 roku Konsul Honorowy Islandii Bogusław Szemioth, wraz z przedstawicielkami Studenckiego Klubu Islandzkiego Panią Emilianą Konopką oraz Panią Anną Czapiel spotkali się z przedstawicielką Ambasady Republiki Islandii w Berlinie. Podczas spotkania poruszono kwestię współpracy z Ambasadą oraz ze stowarzyszeniem miłośników Islandii w Niemczech.

1098765 ... 1

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.