Húsavík

www.iceland.is

Héðinsfjörður

www.iceland.is

Akureyri

www.iceland.is

Norðurland

www.iceland.is

Reykjavík

www.iceland.is

Skógafoss

www.iceland.is

Svartsengi

www.iceland.is

9 maja 2015

Dzień Europejski w Międzynarodowej Szkole Europejskiej w Warszawie

9 maja 2015 roku Międzynarodowa Szkoła Europejska w Warszawie im. St. Kułakowskiego zorganizowała Dzień Europejski, podczas którego uczniowie szkoły przygotowują prezentacje na temat wybranych państw europejskich. Ich zadaniem jest zaprezentowanie danego Państwa i wykazanie się szeroką wiedzą na jego temat. W tym celu przygotowują prezentacje, plakaty, przygotowują tradycyjne, narodowe potrawy, uczą się narodowych tańców, przebierają się w narodowe stroje.

 

Oczywiście pojawiła się także prezentacja dotycząca Islandii, która dzięki pomysłowości i zaangażowaniu organizatorów cieszyła się dużym zainteresowaniem. Skromny udział w przygotowaniu wspomnianej prezentacji miał także Konsulat, który przekazał posiadane publikacje i materiały informacyjne na temat Islandii.

 

W imieniu Konsulatu Honorowego Islandii składamy gratulacje i podziękowania dyrekcji i pracownikom Międzynarodowej Szkoły Europejskiej w Warszawie za zorganizowanie Dnia Europejskiego. Organizowanie takich wydarzeń jest niezwykle ważne w procesie poszerzania wiedzy na temat państw europejskich, ich tradycji i kultury. 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.