Húsavík

www.iceland.is

Héðinsfjörður

www.iceland.is

Akureyri

www.iceland.is

Norðurland

www.iceland.is

Reykjavík

www.iceland.is

Skógafoss

www.iceland.is

Svartsengi

www.iceland.is

29 maja 2019

Dzień Islandzki

15 czerwca w klubokawiarni Kicia Kocia przy Rondzie Wiatraczna odbędzie się  tegoroczny Dzień Islandzki. Konsulat Honorowy Republiki Islandii w Warszawie ma zaszczyt objąć to wydarzenie patronatem honorowym. W imieniu Organizatora serdeczenie zapraszamy.

 

Oto wstępny program wydarzenia:

15:00 Jak wymawiać trudne islandzkie słowa? Warsztaty językowe z Vaką (w jęz. angielskim)
16:00 Islandia naszych wyobrażeń. Subiektywne spostrzeżenia spoza Wyspy. Spotkanie z Martyną Zastrożną (W międzyczasie na Islandi, O północy) oraz Emilianą Konopką (Utulę Thule)
17:00 O pasji schowanej między dźwiękami. Spotkanie z Bartkiem Wilkiem, dziennikarzem muzykaislandzka.pl i twórcą audycji Tónlist.
18:00 Podróż przez własne emocje - samotna wyprawa rowerem po zimowej Wyspie. Spotkanie z Mariuszem Wolskim (My Life Challenge, @mytravelnet).
19:00 O Wyspie sprzed lat. Jak wyglądała Islandia przed boomem turystycznym? Spotkanie z Joanną Trzcińską-Mejor oraz Henrykiem Binkowskim (Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Islandzkiej).    

 

Więcej informacji tutaj https://utulethule.pl/dzien-islandzki-2019-program-wydarzenia/ oraz tutaj https://www.facebook.com/events/317212319192143/

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.