Húsavík

www.iceland.is

Héðinsfjörður

www.iceland.is

Akureyri

www.iceland.is

Norðurland

www.iceland.is

Reykjavík

www.iceland.is

Skógafoss

www.iceland.is

Svartsengi

www.iceland.is

Wydarzenia

14 maja 2014

Otwarcie Konsulatu Honorowego Republiki Islandii w Warszawie

Dnia 14 maja 2014 roku, w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie Konsulatu Honorowego Republiki Islandii w Warszawie.

Czytaj więcej →

13 maja 2014

Spotkanie z przedstawicielką Ambasady Republiki Islandii w Berlinie

W dniu 13 maja 2014 roku Konsul Honorowy Islandii Bogusław Szemioth, wraz z przedstawicielkami Studenckiego Klubu Islandzkiego Panią Emilianą Konopką oraz Panią Anną Czapiel spotkali się z przedstawicielką Ambasady Republiki Islandii w Berlinie. Podczas spotkania poruszono kwestię współpracy z Ambasadą oraz ze stowarzyszeniem miłośników Islandii w Niemczech.

9 maja 2014

Spotkanie z przedstawicielami Studenckiego Klubu Islandzkiego

9 maja 2014 roku Konsul Honorowy Islandii Bogusław Szemioth miał przyjemność gościć reprezentantów Studenckiego Klubu Islandzkiego Panią Emilianę Konopkę oraz Panią Katarzynę Petruk. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, a podczas rozmów poruszone zostały tematy o podjęciu współpracy, w tym patronowaniu przez Konsula wydarzeniom promującym kulturę Islandii.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.