Húsavík

www.iceland.is

Héðinsfjörður

www.iceland.is

Akureyri

www.iceland.is

Norðurland

www.iceland.is

Reykjavík

www.iceland.is

Skógafoss

www.iceland.is

Svartsengi

www.iceland.is

Wydarzenia

9 października 2017

16. Festiwal Nordalia

Konsulat Honorowy Islandii objął honorowym patronatem 16. Festiwal Nordalia, odbywający się w dniach 16 - 27 października w Katowicach, Chorzowie, Czeladzi, Jastrzębiu – Zdrój, Łazach, Mysłowicach, Psarach, Rybniku, Siemianowicach Śl. oraz w  Sosnowcu.

 

 

 

Czytaj więcej →

5 października 2017

Zbiór sonetów na temat Islandii.

Mamy przyjemność poinformować o nowej książce autorstwa Pani Krystyny Koneckiej pt. „Ultima Thule. Głosy Islandii”, wydawnictwa BUK, Sobolewo - Białystok. To zbiór sonetów (23) i fotografii. Książka ta jest pierwszym w Polsce tomem poezji (sonetów) z fotografiami autorskimi, w całości poświęconym Islandii - jej tradycjom, urodzie i kulturze. Prezentacja książki miała miejsce m. in. w Ambasadzie Republiki Islandii w Londynie.

Czytaj więcej →

4 października 2017

Białe noce w bibliotece czyli tydzień z kulturą skandynawską

Konsulat Honorowy Islandii objął honorowym patronatem projekt naukowo-kulturalny pn. "Białe noce w bibliotece czyli tydzień z kulturą skandynawską", odbywający się na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie w dniach 23 - 27 października 2017 r.

Czytaj więcej →

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.