Húsavík

www.iceland.is

Héðinsfjörður

www.iceland.is

Akureyri

www.iceland.is

Norðurland

www.iceland.is

Reykjavík

www.iceland.is

Skógafoss

www.iceland.is

Svartsengi

www.iceland.is

Wydarzenia

19 czerwca 2019

Książka „Islandia albo najzimniejsze lato od pięćdziesięciu lat” z nagrodą Magellana 2019 w kategorii najlepsza książka podróżnicza roku

Książka „Islandia albo najzimniejsze lato od pięćdziesięciu lat” otrzymała na Warszawskich Targach Książki Nagrodę Magellana 2019 w kategorii najlepsza książka podróżnicza roku. Książka znalazła się też w ścisłym finale Nagrody Traveler National Geographic Polska.

Czytaj więcej →

13 czerwca 2019

Spotkanie z Polsko-Islandzką Grupą Parlamentarną

13 czerwca Konsul Honorowy Republiki Islandii w Warszawie, Pan Bogusław Szemioth, miał zaszczyt wziąć udział w spotkaniu z Polsko-Islandzką Grupą Parlamentarną.

Czytaj więcej →

10 czerwca 2019

Ambasador Islandii w Polsce wraz z Małżonką z wizytą w Muzeum Powstania Warszawskiego

W sobotę, 8 czerwca, Ambasador Islandii w Polsce, Pan Martin Eyjólfsson wraz z Małżonką złożyli wizytę w Muzeum Powstania Warszawskiego. 

 

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i wszystkim Pracownikom Muzeum Powstania Warszawskiego za pomoc i wsparcie w zorganizowaniu tej wizyty. 

Czytaj więcej →

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.