Húsavík

www.iceland.is

Héðinsfjörður

www.iceland.is

Akureyri

www.iceland.is

Norðurland

www.iceland.is

Reykjavík

www.iceland.is

Skógafoss

www.iceland.is

Svartsengi

www.iceland.is

Wydarzenia

22 listopada 2021

Pokaz filmu „Wyspa Diabła”

W sobotę, 20 listopada 2021 r., podczas Gdańskich Targów Książki odbędzie się projekcja filmu "Wyspa diabła". Konsulat Honorowy Republiki Islandii w Warszawie ma zaszczyt objąć projekcję tego filmu patronatem honorowym.

 

Czytaj więcej →

5 listopada 2021

Spotkanie w Ministerstwie Obrony Narodowej

W piątek, 5 listopada 2021 r. odbyło się spotkanie Ambasador Republiki Islandii Pani María Erla Marelsdóttir oraz Konsula Honorowego Islandii w Warszawie Pana Bogusława Szemiotha  z Wiceministrem Obrony Narodowej Panem Marcinem Ociepą.

Czytaj więcej →

5 listopada 2021

Spotkanie w Ministerstwie Klimatu i Środowiska

W czwartek, 4 listopada 2021 r. odbyło się spotkanie Ambasador Republiki Islandii Pani María Erla Marelsdóttir oraz Konsula Honorowego Islandii w Warszawie Pana Bogusława Szemiotha z Wiceministrem Klimatu i Środowiska Panem Adamem Guibourgé-Czetwertyńskim.

 

Czytaj więcej →

5 listopada 2021

Kolacja z udziałem Ambasador Republiki Islandii Panią Maríą Erlą Marelsdóttir

W czwartek, 4 listopada 2021 r. odbyła się kolacja z udziałem Ambasador Republiki Islandii Pani Maríi Erli Marelsdóttir, Pani Emiliany Konopki , Pani Aleksandry Knap, Konsula Honorowego Islandii w Warszawie Pana Bogusława Szemiotha oraz Pana Tomasza Grybka z Konsulatu Honorowego Islandii w Warszawie.

Czytaj więcej →

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.