Húsavík

www.iceland.is

Héðinsfjörður

www.iceland.is

Akureyri

www.iceland.is

Norðurland

www.iceland.is

Reykjavík

www.iceland.is

Skógafoss

www.iceland.is

Svartsengi

www.iceland.is

Wydarzenia

6 grudnia 2019

Gmina Uniejów z nowym partnerem z Islandii

Gmina Uniejów zyskała nowego partnera – położone w południowej części Islandii miasto Grindavik, które podobnie jak Uniejów, opiera swoją działalność na wykorzystaniu źródeł wody geotermalnej, m.in. do produkcji prądu. Podpisanie umowy partnerskiej przypieczętowało rozpoczętą ponad rok temu współpracę.

Czytaj więcej →

19 czerwca 2019

Książka „Islandia albo najzimniejsze lato od pięćdziesięciu lat” z nagrodą Magellana 2019 w kategorii najlepsza książka podróżnicza roku

Książka „Islandia albo najzimniejsze lato od pięćdziesięciu lat” otrzymała na Warszawskich Targach Książki Nagrodę Magellana 2019 w kategorii najlepsza książka podróżnicza roku. Książka znalazła się też w ścisłym finale Nagrody Traveler National Geographic Polska.

Czytaj więcej →

13 czerwca 2019

Spotkanie z Polsko-Islandzką Grupą Parlamentarną

13 czerwca Konsul Honorowy Republiki Islandii w Warszawie, Pan Bogusław Szemioth, miał zaszczyt wziąć udział w spotkaniu z Polsko-Islandzką Grupą Parlamentarną.

Czytaj więcej →

10 czerwca 2019

Ambasador Islandii w Polsce wraz z Małżonką z wizytą w Muzeum Powstania Warszawskiego

W sobotę, 8 czerwca, Ambasador Islandii w Polsce, Pan Martin Eyjólfsson wraz z Małżonką złożyli wizytę w Muzeum Powstania Warszawskiego. 

 

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i wszystkim Pracownikom Muzeum Powstania Warszawskiego za pomoc i wsparcie w zorganizowaniu tej wizyty. 

Czytaj więcej →

29 maja 2019

Dzień Islandzki

15 czerwca w klubokawiarni Kicia Kocia przy Rondzie Wiatraczna odbędzie się  tegoroczny Dzień Islandzki. Konsulat Honorowy Republiki Islandii w Warszawie ma zaszczyt objąć to wydarzenie patronatem honorowym. W imieniu Organizatora serdeczenie zapraszamy.

 

 

Czytaj więcej →

11 ... 654321

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.