Húsavík

www.iceland.is

Héðinsfjörður

www.iceland.is

Akureyri

www.iceland.is

Norðurland

www.iceland.is

Reykjavík

www.iceland.is

Skógafoss

www.iceland.is

Svartsengi

www.iceland.is

Wydarzenia

13 czerwca 2019

Spotkanie z Polsko-Islandzką Grupą Parlamentarną

13 czerwca Konsul Honorowy Republiki Islandii w Warszawie, Pan Bogusław Szemioth, miał zaszczyt wziąć udział w spotkaniu z Polsko-Islandzką Grupą Parlamentarną.

Czytaj więcej →

10 czerwca 2019

Ambasador Islandii w Polsce wraz z Małżonką z wizytą w Muzeum Powstania Warszawskiego

W sobotę, 8 czerwca, Ambasador Islandii w Polsce, Pan Martin Eyjólfsson wraz z Małżonką złożyli wizytę w Muzeum Powstania Warszawskiego. 

 

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i wszystkim Pracownikom Muzeum Powstania Warszawskiego za pomoc i wsparcie w zorganizowaniu tej wizyty. 

Czytaj więcej →

29 maja 2019

Dzień Islandzki

15 czerwca w klubokawiarni Kicia Kocia przy Rondzie Wiatraczna odbędzie się  tegoroczny Dzień Islandzki. Konsulat Honorowy Republiki Islandii w Warszawie ma zaszczyt objąć to wydarzenie patronatem honorowym. W imieniu Organizatora serdeczenie zapraszamy.

 

 

Czytaj więcej →

14 maja 2019

Spotkania z Yrsą Sigurðardóttir

Yrsa Sigurðardóttir - to wielokrotnie nagradzana pisarka, autorka niezwykle popularnych powieści kryminalnych i książek dla dzieci. Zadebiutowała w 1998 roku. Jest absolwentką inżynierii budowlanej na Uniwersytecie Islandzkim i Uniwersytecie Concordia w Montrealu. W zawodzie pracuje do dziś,  łącząc to zajęcie z powieściopisarstwem. Ma już na swoim koncie kilkanaście powieści, z których większość ukazała się również w Polsce. Mieszka na przedmieściach Reykjavíku. Jest żoną i mamą dwójki dzieci.
Będzie gościła w Polsce w związku z premierą książki „Porachunki”, w Warszawie spędzi 25 i 26.05, w Katowicach 27.05

 

Czytaj więcej →

10 maja 2019

Seafood Expo Global 2019

W dniach 7-9 maja b.r. w Brukseli odbyły się targi Seafood Expo Global. Są to największe tego typu targi na Świecie. Targi były okazją do spotkania  Ministra Rybołówstwa i Rolnictwa Republiki Islandii Pana Kristján Þór Júlíusson z Ministrem Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Panem Markiem Gróbarczykiem. 

Czytaj więcej →

13 ... 987654321

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.