Húsavík

www.iceland.is

Héðinsfjörður

www.iceland.is

Akureyri

www.iceland.is

Norðurland

www.iceland.is

Reykjavík

www.iceland.is

Skógafoss

www.iceland.is

Svartsengi

www.iceland.is

Wydarzenia

4 października 2017

Białe noce w bibliotece czyli tydzień z kulturą skandynawską

Konsulat Honorowy Islandii objął honorowym patronatem projekt naukowo-kulturalny pn. "Białe noce w bibliotece czyli tydzień z kulturą skandynawską", odbywający się na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie w dniach 23 - 27 października 2017 r.

Czytaj więcej →

15 września 2017

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO

W dniach 11 – 13 września 2017 r. w Gdańsku odbyły się 19. Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO. Przedstawiciele Konsulatu Honorowego Islandii w Warszawie, w tym Konsul Honorowy, wzięli udział w otwarciu Targów. Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku.

Czytaj więcej →

17 lipca 2017

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Dominika w Broniszewicach.

W lipcu Konsul Honorowy Islandii w Warszawie miał zaszczyt odwiedzić Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Dominika w Broniszewicach. W ostatnim czasie, dwie polskie spółki związane z Islandią wsparły Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Siostry kwotą 20 tys. zł. 

 

Czytaj więcej →

26 maja 2017

HEIDRIK – po raz pierwszy Polsce!

Konsulat Honorowy Islandii w Warszawie, objął honorowym patronatem trasę "Black flower tour" - trasę koncertową muzka HEIDRIK.

 

Na co dzień mieszkający na Islandii, HEIDRIK wyrusza w pierwszą trasę promocyjną po Polsce. Muzyk zaprezentuje się przed publicznością w Warszawie, Krakowie i Sopocie w ramach trasy koncertowej „Black flower tour”, która odbędzie się w dniach 1-11 czerwca 2017.

Czytaj więcej →

19 stycznia 2017

"Nieuchwycenie stanu" - wystawa Pani Hanny Sitarz

Konsulat Honorowy Islandii objął honorowym patronatem wystawę Pani Hanny Sitarz "Nieuchwycenie stanu". Jednym z elementów wystawy jest cykl fotografii z Islandii, ukazujący napotkane tam przez artystkę wyjątkowe, często zabawne zjawiska.

Wystawa odbędzie się w Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach w dniach 27 stycznia - 26 lutego 2017 r.

 

Czytaj więcej →

121110987654 ... 1

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.